Sepetim ( 0 )
500TL Üzeri BEDAVA Kargo - Aynı Gün Kargoya Teslim 500TL Üzeri BEDAVA Kargo
Flavus.com - Güzelliğe Dair Bir Evren
Flavus.com - Güzelliğe Dair Bir Evren

30 yıl süren kuaförlük yaşantısına kendi kozmetik ürünlerini geliştirerek devam eden İLKER YAVRUTÜRK; Amerika , Almanya ,Belçika VE Dubai gibi farklı ülkelere ürünlerini ihraç etmeye devam ediyor.. Spesifik saç sorunlarına odaklanarak sonuç almayı hedefleyen ürünlerin en başarılı olduğu konular sırasıyla;

*Kimyasal işlemlerle aşırı derecede yanmış saçların anın da onarılması ve bu başarının devamının sağlanması
*Saç düzleştirme ürünlerinde. FORMALDEHYD olmadan insan sağlığı korunarak uzun süreli sonuç alınması
*Elmas parlaklığın da saçlara ulaşılması
*Hızlı saç uzatmak ve yeni saç oluşumunun desteklenmesi

Günümüzün kadın ve erkek hayatına yaşam kalitesi katmak amacı doğrultusunda üretimine karar verdiği ürünleri bizzat kendisi ve müşterilerinin yorumlarıyla değerlendirip detaylandırarak hayata sunan İlker Yavrutürk İhracatçılar birliği üyeliği ile Ülkemiz adına dünyanın her yerine gönderime hazır ürünlerle uluslar arası bayilikler vermektedir. Türkiye de 47 şehire düzenli kullanıcılarına ürün gönderimi yapan İlker Yavrutürk özellikle tavsiye ile satışlar yapmaktan keyif aldığını belirtiyor.

Ve ekliyor.
1989 yılında kuaför meslek lisesinde bu mesleğe başladım. Baba mesleğimi severek devam ettirdim. Dünyanın en önemli 7 akademisinde saç tasarım eğitimleri aldı. Mesleğim sayesinde gezmediğim yer kalmadı, hayatımı severek ve keyifle devam ettiriyorsam bunun sebebi "saçlarından mutlu insanlar biriktirmemdir" Ürünlerim defalarca denenmiş ve yüzlerce kişiden onay aldıktan sonra satışa sunulmuştur. Sosyal medya ve tüm platformlar da yapılan yorumlar kesinlikle gerçektir. Deneyen herkes bağımlısı olacak...

İlker Yavrutürk'e şağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

/ilkeryavruturk

/tinykeratin

HandeHaluk Nedir?

Hande ve Haluk Feyzioğlu tarafından 1999 yılında kurulan HandeHaluk Kuaför, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin en önde gelen kuaför markaları arasında yer almakta ve premium kuaför salonları arasında lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. 


HandeHaluk, “Güzellik bütünlük gerektirir” anlayışı ile; saç, makyaj, cilt bakımı, el, ayak ve vücut bakımı olmak üzere güzelliğe dair her alanda faaliyet göstermektedir. 


Servislerini,  misafirlerinin hayal güçlerinin ötesinde tam anlamıyla kusursuz bir güzellik dokunuşu sunma sorumluluğu ile ele alan kuaförümüz; en üstün hizmet, en iyi ürün kalitesi ve en yeni teknolojilerin yanı sıra trendleri yakından takip eden, dinamik, uluslararası seviyede en üst düzey eğitimler ile sürekli kendini geliştiren donanımlı insan kaynağı sunar. 

Saç ve makyaj modasını Londra, Paris, Roma’da katıldığı etkinlik ve fuar organizasyonları ile takip eden,  trendleri yaratan ve uygulayan HandeHaluk Kuaför  renklendirme konusunda Türkiye’de referans salonlar arasındadır. 


HandeHaluk, sadece en ileri araştırmalar sonucu son teknoloji ile üretilen, doğaya ve insana duyarlı kozmetik ürünleri salonunda kullanmakta ve kullanımını tavsiye etmektedir.   Kullanılan ürünler bilgisayarlı saç ve cilt analiz cihazları ile kişiye özel ihtiyaç tespit edildikten sonra ihtiyaca yönelik olarak profesyonel bakım alanlarında tecrübeli uzmanlar tarafından uygulanır.

HandeHaluk Kuaför şehrin merkezinde yer alan üç şubeye sahiptir. Şubelerden en yenisi Nişantaşı bölgesinde City’s AVM içerisinde, biri Zorlu Center diğeri ise; Ulus semtinde yer almaktadır. Şubelerden yer alan ekiplerimiz özel eğitimlerden geçerek müşterilerimize hizmet vermektedir. 


Bay, bayan ve çocuk müşterilere verilen hizmetler her üç şubemizde de gerçekleşmektedir. 

HANDEHALUK FLAVUS.COM

Flavuscom olarak sizler için Hande Haluk ile işbirliği yaptık. Hande Haluk'un sunduğu premium servisleri Flavuscom'a özel fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz. Satın aldığınız hizmetleri ister kendiniz kullanabilir ister sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

HANDE HALUK PREMIUM SERVİSLER

Bir hata oluştu!

Ürünü başarıyla favorilerinize eklediniz!

Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edinin