50 TL Üzeri BEDAVA Kargo - Aynı gün teslimat imkanı sunan tek platform! 50 TL Üzeri BEDAVA Kargo
Flavus.com - Güzelliğe Dair Bir Evren
Flavus.com - Güzelliğe Dair Bir Evren

Çarpıcı Yılbaşı Makyajları

Bu yazıda neler var?

yilbasi-blog-img 2020 yılı dünyamıza pek iyi gelmedi, kabul. Beklenmedik birçok olayla karşılaştığımız bu senede alışkanlıklarımızı da değiştirmek zorunda kaldık. Zamanımızın çoğunu evde geçirdik belki ama moralimizi yüksek tutmaktan da rengarenk makyajlardan da vazgeçmedik. Sosyal hayatın büyük çoğunluğunun çevrimiçi sisteme geçtiği bu süreçte gerek online derslerde gerekse toplantılarda yüzümüze canlılık vermek için sürdüğümüz allığı da maskarayı da hiç ihmal etmedik. Makyaj yapmak bizi hep mutlu etti, evden çıkmıyoruz diye de bundan vazgeçecek değildik. Evet, belki bu sene yeni yılın gelişini sevdiğimiz insanlara sarıldığımız, büyük ve eğlenceli organizasyonlarla kutlayamayacağız ama bu özel günü evimizde de aynı neşe ve umutla karşılayacağız. Sen de 2020’nin karamsar havasını üzerinden atıp yepyeni bir başlangıcı rengarenk makyajlar ile kutlamaya var mısın?

Yeni Yılı Rengarenk Karşıla

Yeni yıl herkes için umut demek ve renkler her zaman ilham verir. Sen de bu sene yeni yıl ile ilgili umutlarını renklendirmeye ne dersin? Renkli makyajlardan çekinen biriysen bu yılbaşı denemek için tam zamanı. Al fırçanı eline ve gördüğün en canlı ve parlak renkleri yüzünde dene. İster yeşil, ister pembe, ister mor… Renklerin sana verdiği enerjiye inanamayacaksın.

Bu sene bir değişiklik yapıp göz kapaklarına biraz renk katmaya ne dersin? flavus.com'un da en popüler ürünlerinden biri olan L'oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti, yılbaşı için mükemmel bir seçim. Turuncu ve kırmızının en güzel tonlarını içinde barındıran bu palet, daha ilk kullanımında bile renkli makyajlar ile aranı sonsuza dek düzeltecek ve favori makyaj malzemeleri listende ön sıralara yerleşecek. Maybelline New York Lash Sensational Maskara ise kirpikleri tek tek ayırıp dolgunluk ve hacim veren etkisi ile göz makyajın için harika bir tamamlayıcı. Sıra geldi yılbaşı makyajındaki son adıma. Dudakların için önünde iki seçenek var: Nude mu, parlak mı? Eğer gözlerini ön plana çıkartmak istiyorsan rujunu nude tonlarda kullanman daha doğru olacaktır. 16 saate kadar kalıcı Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj, 65 Seductress ile dudaklarına son dokunuşu yapabilir ya da göz makyajına uyumlu bir renk için aynı serinin canlı kırmızı tonlarına göz atabilirsin. Maybelline ruj seçenekleri, her tercihe uygun tonuyla flavus.com'da seni bekliyor.

yilbasi-blog-img

Yılbaşına Uygun Buğulu Göz Makyajı


Kabul edelim ki buğulu göz makyajı ile aramız her zaman çok iyi oldu. Sağlıklı, renkli ve parlak dudaklara hepimiz bayılsak da bakışlarımızı ön plana çıkarttığımız buğulu makyajların yeri kalbimizde çok ayrı. Özel günlerin en sık tercih edilenlerinden olan buğulu göz makyajı, yılbaşı kutlaması için de harika bir seçim!

Etkileyici bir buğulu göz makyajının en önemli adımlarından birinin pürüzsüz bir ten olduğunu unutmadan başlayalım işe. flavus.com'dan satın alacağın Max Factor Healthy Skin Harmony, Miracle Fondöteni ince bir katman olarak cildine uygula ve gözaltındaki kusurları örtmek için en güvendiğin kapatıcından yararlan. Göz kapaklarına uygulayacağın far bazı, makyajının uzun süre bozulmadan kalmasını sağlayacağı için bu adımı atlamamanda fayda var. Kullandığın far bazını ten renginde bir göz farı ile sabitle. Bu işlem için Note Luminous Silk Mono Eyeshadow, 02 Krem rengini kullanabilirsin. Sıra geldi işin en eğlenceli kısmına; hadi biraz renklenelim!

Buğulu göz makyajında temel olarak 3 farklı tonda göz farına ihtiyacın var; belirginlik vermek için koyu renk bir far, karıştırma ve dağıtmak için orta tonda bir far ve aydınlatmak için açık tonlu bir far. Eğer buğulu makyaj yapma konusunda acemiysen tüm bu renkleri bir arada bulabileceğin far paletleri oldukça işine yarayacaktır. Max Factor Masterpiece Nude Palette bu işlem için biçilmiş kaftan! Palet içerisindeki en koyu rengi göz kapaklarına uygula. Orta tonlu far ile geçişleri yumuşat ve açık ton ile kaş altını ve göz pınarlarını aydınlat. Daha dramatik bir görüntü için kirpik diplerine koyu renk bir göz kalemi çekmeyi de ihmal etme. flavus.com

flavus.com'da yer alan Note Ultra Rich Color Eye Pencil kolay uygulanan yumuşak dokusu sayesinde buğulu göz makyajınla çok iyi anlaşacak. Dudaklarına uyguladığın açık renklerde bir parlatıcı ile tüm dikkati gözlerine çekmen işten bile değil.

yilbasi-blog-img

Göz Alıcı Yılbaşı Makyajı: Parla, Parla, Parla

Yılbaşı makyajı demek parıltı demek! Cildinden dudaklarına, göz kapaklarından yanaklarına kadar abart abartabildiğin kadar. İşe önce aydınlık görünüm veren bir makyaj bazı kullanarak başlayabilirsin. flavus.com'da bulabileceğin Golden Rose Make-Up Primer Luminous ile tüm tenini aydınlatıp cilt tipine uygun bir fondöten ile renk eşitsizliklerini gider. Yanaklarına hafif ışıltılı bir allık kondur ve daha da parlamak için elmacık kemiklerini L'oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paleti içinden sana uygun olan renk ile öne çıkartmayı ihmal etme. Pastel Metallic Glow Far Paleti ile göz kapaklarını renklendirdikten sonra kirpiklerine uygulayacağın yoğun hacim veren maskaran ile makyajını tamamla. İşte oldu! Yeni yılı göz alıcı ışıltın ile karşılamaya hazırsın. yilbasi-blog-img

Yılbaşının Vazgeçilmezi: Kırmızı Ruj


Ve geldik bir klasiğe… Kırmızı ruj, yılbaşı makyajı seçenekleri içinde birçok kadının ilk tercihi. Bu çarpıcı, cazibeli ve etkileyici renk seni de çoktan esir aldıysa gecenin yıldızı belli oldu demektir.

Kırmızı rujun en iyi arkadaşının siyah bir kuyruklu eyeliner olduğunu herkes bilir. Bu klasik ve zarif makyaj stilinin yakışmadığı kadın adeta yok. Sen de yılbaşı gecesi için tercihini kırmızı rujdan yana kullanacaksan ilk iş olarak parlama ve bulaşma yapmayacağına emin olduğun bir fondöten ile cilt rengini eşitle. Bizim bu konudaki önerimiz, flavus.com'un da en sevilen ürünlerinden olan L'oréal Paris Infaillible 24H Fondöten. Cildinde canlı ve pürüzsüz bir görünüm yarattıktan sonra Maybelline New York Face Studio Bronze Bronzer ve Aydınlatıcı Paleti ile cildini boyutlandır. Kirpik diplerine çekeceğin incecik eyeliner için Note Dipliner’dan yararlanabilirsin. Kirpiklerine yoğunluk ve hacim veren bir maskara uyguladıktan sonra dudaklarını kırmızı bir kalem ile çerçevele. Unutma, kırmızı ruj mükemmel bir çerçeveleme ister. Son adım olarak Pastel Daylong Likit Ruj 09 ile dudaklarını çekici ve karşı konulamaz hale getir.

Yeni yılı keyifle karşılamanı ve tüm gece ilgi odağı olmanı sağlayacak binlerce ürün flavus.com'da seni bekliyor. İhtiyacın olan ürünleri tükenmeden satın al, gecenin göz kamaştıran yıldızı sen ol.

2020 yılı dünyamıza pek iyi gelmedi, kabul. Beklenmedik birçok olayla karşılaştığımız bu senede alışkanlıklarımızı da değiştirmek zorunda kaldık. Zamanımızın çoğunu evde geçirdik belki ama moralimizi yüksek tutmaktan da rengarenk makyajlardan da vazgeçmedik. Sosyal hayatın büyük çoğunluğunun çevrimiçi sisteme geçtiği bu süreçte gerek online derslerde gerekse toplantılarda yüzümüze canlılık vermek için sürdüğümüz allığı da maskarayı da hiç ihmal etmedik. Makyaj yapmak bizi hep mutlu etti, evden çıkmıyoruz diye de bundan vazgeçecek değildik. Evet, belki bu sene yeni yılın gelişini sevdiğimiz insanlara sarıldığımız, büyük ve eğlenceli organizasyonlarla kutlayamayacağız ama bu özel günü evimizde de aynı neşe ve umutla karşılayacağız. Sen de 2020’nin karamsar havasını üzerinden atıp yepyeni bir başlangıcı rengarenk makyajlar ile kutlamaya var mısın?

yilbasi-blog-img

Yeni Yılı Rengarenk Karşıla


Yeni yıl herkes için umut demek ve renkler her zaman ilham verir. Sen de bu sene yeni yıl ile ilgili umutlarını renklendirmeye ne dersin? Renkli makyajlardan çekinen biriysen bu yılbaşı denemek için tam zamanı. Al fırçanı eline ve gördüğün en canlı ve parlak renkleri yüzünde dene. İster yeşil, ister pembe, ister mor… Renklerin sana verdiği enerjiye inanamayacaksın.

Bu sene bir değişiklik yapıp göz kapaklarına biraz renk katmaya ne dersin? flavus.com'un da en popüler ürünlerinden biri olan L'oréal Paris Eye Go Wild Far Paleti, yılbaşı için mükemmel bir seçim. Turuncu ve kırmızının en güzel tonlarını içinde barındıran bu palet, daha ilk kullanımında bile renkli makyajlar ile aranı sonsuza dek düzeltecek ve favori makyaj malzemeleri listende ön sıralara yerleşecek. Maybelline New York Lash Sensational Maskara ise kirpikleri tek tek ayırıp dolgunluk ve hacim veren etkisi ile göz makyajın için harika bir tamamlayıcı. Sıra geldi yılbaşı makyajındaki son adıma. Dudakların için önünde iki seçenek var: Nude mu, parlak mı? Eğer gözlerini ön plana çıkartmak istiyorsan rujunu nude tonlarda kullanman daha doğru olacaktır. 16 saate kadar kalıcı Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj, 65 Seductress ile dudaklarına son dokunuşu yapabilir ya da göz makyajına uyumlu bir renk için aynı serinin canlı kırmızı tonlarına göz atabilirsin. Maybelline ruj seçenekleri, her tercihe uygun tonuyla flavus.com'da seni bekliyor.

yilbasi-blog-img

Yılbaşına Uygun Buğulu Göz Makyajı


Kabul edelim ki buğulu göz makyajı ile aramız her zaman çok iyi oldu. Sağlıklı, renkli ve parlak dudaklara hepimiz bayılsak da bakışlarımızı ön plana çıkarttığımız buğulu makyajların yeri kalbimizde çok ayrı. Özel günlerin en sık tercih edilenlerinden olan buğulu göz makyajı, yılbaşı kutlaması için de harika bir seçim!

Etkileyici bir buğulu göz makyajının en önemli adımlarından birinin pürüzsüz bir ten olduğunu unutmadan başlayalım işe. flavus.com'dan satın alacağın Max Factor Healthy Skin Harmony, Miracle Fondöteni ince bir katman olarak cildine uygula ve gözaltındaki kusurları örtmek için en güvendiğin kapatıcından yararlan. Göz kapaklarına uygulayacağın far bazı, makyajının uzun süre bozulmadan kalmasını sağlayacağı için bu adımı atlamamanda fayda var. Kullandığın far bazını ten renginde bir göz farı ile sabitle. Bu işlem için Note Luminous Silk Mono Eyeshadow, 02 Krem rengini kullanabilirsin. Sıra geldi işin en eğlenceli kısmına; hadi biraz renklenelim!

Buğulu göz makyajında temel olarak 3 farklı tonda göz farına ihtiyacın var; belirginlik vermek için koyu renk bir far, karıştırma ve dağıtmak için orta tonda bir far ve aydınlatmak için açık tonlu bir far. Eğer buğulu makyaj yapma konusunda acemiysen tüm bu renkleri bir arada bulabileceğin far paletleri oldukça işine yarayacaktır. Max Factor Masterpiece Nude Palette bu işlem için biçilmiş kaftan! Palet içerisindeki en koyu rengi göz kapaklarına uygula. Orta tonlu far ile geçişleri yumuşat ve açık ton ile kaş altını ve göz pınarlarını aydınlat. Daha dramatik bir görüntü için kirpik diplerine koyu renk bir göz kalemi çekmeyi de ihmal etme. flavus.com

flavus.com'da yer alan Note Ultra Rich Color Eye Pencil kolay uygulanan yumuşak dokusu sayesinde buğulu göz makyajınla çok iyi anlaşacak. Dudaklarına uyguladığın açık renklerde bir parlatıcı ile tüm dikkati gözlerine çekmen işten bile değil.

yilbasi-blog-img


Göz Alıcı Yılbaşı Makyajı: Parla, Parla, Parla


Yılbaşı makyajı demek parıltı demek! Cildinden dudaklarına, göz kapaklarından yanaklarına kadar abart abartabildiğin kadar. İşe önce aydınlık görünüm veren bir makyaj bazı kullanarak başlayabilirsin. flavus.com'da bulabileceğin Golden Rose Make-Up Primer Luminous ile tüm tenini aydınlatıp cilt tipine uygun bir fondöten ile renk eşitsizliklerini gider. Yanaklarına hafif ışıltılı bir allık kondur ve daha da parlamak için elmacık kemiklerini L'oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paleti içinden sana uygun olan renk ile öne çıkartmayı ihmal etme. Pastel Metallic Glow Far Paleti ile göz kapaklarını renklendirdikten sonra kirpiklerine uygulayacağın yoğun hacim veren maskaran ile makyajını tamamla. İşte oldu! Yeni yılı göz alıcı ışıltın ile karşılamaya hazırsın.

yilbasi-blog-imgYılbaşının Vazgeçilmezi: Kırmızı Ruj


Ve geldik bir klasiğe… Kırmızı ruj, yılbaşı makyajı seçenekleri içinde birçok kadının ilk tercihi. Bu çarpıcı, cazibeli ve etkileyici renk seni de çoktan esir aldıysa gecenin yıldızı belli oldu demektir.

Kırmızı rujun en iyi arkadaşının siyah bir kuyruklu eyeliner olduğunu herkes bilir. Bu klasik ve zarif makyaj stilinin yakışmadığı kadın adeta yok. Sen de yılbaşı gecesi için tercihini kırmızı rujdan yana kullanacaksan ilk iş olarak parlama ve bulaşma yapmayacağına emin olduğun bir fondöten ile cilt rengini eşitle. Bizim bu konudaki önerimiz, flavus.com'un da en sevilen ürünlerinden olan L'oréal Paris Infaillible 24H Fondöten. Cildinde canlı ve pürüzsüz bir görünüm yarattıktan sonra Maybelline New York Face Studio Bronze Bronzer ve Aydınlatıcı Paleti ile cildini boyutlandır. Kirpik diplerine çekeceğin incecik eyeliner için Note Dipliner’dan yararlanabilirsin. Kirpiklerine yoğunluk ve hacim veren bir maskara uyguladıktan sonra dudaklarını kırmızı bir kalem ile çerçevele. Unutma, kırmızı ruj mükemmel bir çerçeveleme ister. Son adım olarak Pastel Daylong Likit Ruj 09 ile dudaklarını çekici ve karşı konulamaz hale getir.

Yeni yılı keyifle karşılamanı ve tüm gece ilgi odağı olmanı sağlayacak binlerce ürün flavus.com'da seni bekliyor. İhtiyacın olan ürünleri tükenmeden satın al, gecenin göz kamaştıran yıldızı sen ol.

Bu yazıda neler var?

YAZIDA BAHSEDİLEN ÜRÜNLER

Bir hata oluştu!

Ürünü başarıyla favorilerinize eklediniz!